444 8 019

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bu yana kaliteli nakliyat hizmetlerini müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Gerek dürüst ve şeffaf hizmet politikamız gerekse de uygun fiyatlarımız ile rakiplerimizden olan farkımızı her geçen gün biraz daha belirginleştiriyoruz. Taşınma taleplerinizde son dönem nakliye teknolojilerine uygun olarak sizlere modern çözümler sunuyoruz. Şirketimiz iletişim numaralarından bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren nakliye süreci bizler için başlamış bulunuyor. Sizlerden gelen talepleri alır almaz uzman eksper personelimizi evinize siz müsait olduğunuz bir zamanda gönderiyor ve evinizdeki eşyalarınızın durumu, miktarı ve ayrıca bulunduğunuz dairenin çevresel faktörlerinin incelenmesi için görevlendiriyoruz. Uzman eksper personelimiz tüm bu koşulların detaylı bir şekilde analizini yaptıktan sonra sizlere bir nakliye raporu hazırlar. Bu rapor tarafınızdan kabul edilmesi halinde bir nakliye sözleşmesi imzalanarak tüm taahhüt edilen şartlar yazılı bir sözleşme altında imzaya alınır. Yapılan bu sözleşme sizlerin çok daha sağlıklı ve sorunsuz bir nakliye hizmeti almanız için önemlidir.

trabzon evden eve nakliyat

trabzon evden eve nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat Farkı!

Bundan sonra yapılacak olan sözleşmede belirtilen gün ve saatte Trabzon Evdev Eve Nakliyat personelimizin evinize gelerek taşınma işlemlerini başlatması olacaktır. Belirtilen gün ve saatte evinize gelen taşıma personelimiz öncelikle tüm eşyalarınızı standartlara uygun bir şekilde paketler. Paketleme şirketimizin en çok önem verdiği ve azami dikkat gösterdiği nakliye süreçlerinden biridir. Şayet paketleme standartlara uygun olarak gerçekleştirilmezse eşyalarınız taşınma esnasında zarar görebilir. Paketleme malzemesi olarak baloncuklu naylonlar ve oluklu mukavva malzemeleri kullanılmaktadır. Kullanmış olduğumuz tüm paketleme malzemeleri son derece kaliteli ve ithal ürünlerdir.

Tüm paketleme işlemleri tamamlandıktan sonra sektördeki en deneyimli taşınma elemanlarımız ile eşyalarınızı evinizden çıkartmaya başlarız. Tecrübeli elemanlarımız eşyalarınıza zarar vermemek için elinden gelen çabanın azamisini göstereceklerinden emin olabilirsiniz. Tüm bu azami dikkate rağmen yine de eşyalarınızda taşınma esnasında herhangi bir hasarlanma durumunda nakliye sigortamız sizi tüm zararlara karşı koruyacak ve oluşan tüm zararınızı anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketlerinden tazmin edecektir

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetinde sunduğumuz ayrıcalıklı ve modern hizmet anlayışı sizler için büyük bir sorun teşkil eden ve sıkıntıya sebep olan tüm problemleri ortadan kaldırmaktadır.

Eşya Depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetini kendi depolama alanları ve kendi çözümleri dahilinde profesyonel ekibi ile sunan firmamız hizmette yakaladığı başarı ile adından söz ettirmidir.

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmeti almak için işin uzmanı bir firma arayan ve tercihleri büyük bir araştırma sonucu kullanan firmalar kalitesi ile marka olmuş firmamızı tercih etmektedirler. .

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Yaygın şube ağı ile 81 ile ve bu illerin ilçelerine taşıma hizmeti sunan firmamız bulunduğu ilden başka ile güven içinde bir şehirler arası nakliyat almak isteyen lerin tercih ve iletişim noktasıdır..

Hizmet Bölgelerimiz

Şerifali Evden Eve Nakliyat
Tantavi Evden Eve Nakliyat
Tatlısu Evden Eve Nakliyat
Tepeüstü Evden Eve Nakliyat
Topağacı Evden Eve Nakliyat