Okul Taşımacılığı

Taşımacılık sektörü genişleyince sadece ev ve ofis taşımacılığı dışında taşımacılıklarda gerçekleştirilmeye başlandı. Okul taşımacılığı bu ev ve ofis dışında kalan taşımacılık türlerinden birisidir. Özen ve oldukça zaman alan bir taşımacılıktır. Bunun en önemli sebebi taşınan ürünleri öğrencilerin kullanıyor olmasıdır. Eğitim öğretim yılı boyunca zarar gören okulların yerine başka bir okula taşınma ihtiyacı duyulabiliyor. Bu nedenle bu taşımacılığı yapmak için firmalara başvuruluyor.

okul taşımacılığı
okul taşımacılığı

Okul Taşımacılığı Sırasında Dikkat Edilecekler

Firmamız okul taşımacılığı için gerekli tüm araç ve ekipmanlara sahiptir. Tüm okul malzemeleri itina ile paketlendikten sonra asansör yardımıyla araca yükleniyor. Bu yüklemeler araçta zarar görmemesi için çok dikkat edilerek yapılıyor. Tüm sıra, masa, tahta gibi okul araç ve gereçler bölümlere ayrılarak araca yerleştiriliyor. Gideceği binaya varana kadar yolda herhangi bir zarar almaması için iyice sarılıyor. Bu sayede hem daha hızlı yerleştirme oluyor hem de eşyalar zarar görmüyor.

Okul Taşımacılığında Firmamızın Farkı

Evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat gibi okul taşımacılığı yapılamaz. Araçların gereken hijyene ve içerisinde kilitleme aparatlarına ihtiyaç vardır. Okul içerisindeki eşyalar genellikle büyük olduğu için daha kapsamlı geniş bir araca ihtiyaç vardır. Firmamız personellerine gereken eğitimleri vermiş ve müşteri memnuniyeti konusunda hassasiyet göstermektedir. Taşıma işlemleri bittikten sonra personeller tarafından yeni binasında istenilen yere malzemeler taşınıyor. Montaj gerektirenler montajlanarak kullanıma hazır bir hale getiriliyor.