Yazlık Taşımacılığı

Yazlık taşımacılığı müşterimize yıllardan bu yana kesintisiz olarak nakliyat hizmeti vermeye devam eden şirketiz. Alanındaki yenilikleri her an yakından takip ederek eşya taşımacılığından önce sorumluluk taşıdığının bilincine vararak hizmet veriyor. Bu anlayış doğrultusunda özel kenar koruyuculu yazlık taşımacılığı yönelik olarak hareket ederek müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden hizmet sunuyor.  Yazlık bölgelere güvenilir imkanlarda eşya taşımacılığı gerçekleştiren firmamız, SRC 3 ve SRC 4 belgeli olarak hizmet vererek şehirler arası yolcu taşımacılığı garantisine dayanarak psikoteknik belgesine sahip olmasının getirdiği avantajla en iyi koşullarda hizmet sunmaktadır. Ortada duran tüm bu özellikleri esas alınacak olunursa 7/24 gerçekten de müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak yazlık taşımacılığında bulunmaktadır.

yazlık taşımacılığı
yazlık taşımacılığı

Yazlık Nakliyesi

Garantili taşımacılık hizmetine yer vererek müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak çalışmalarını sürdüren nakliyat firmamız, alanındaki yenilikleri her an yakından takip ederek hareket ediyor. Bu nitelikleri bağlamında değerlendirilecek olunursa 81 ile de 7 gün 24 saat boyunca özel kenar koruyucu paletler kullanılarak taşımacılık garantisi vaat edilmektedir. Siz de bu kriterler çerçevesinde her yönüyle yeniliklerin öncüsü olmaya devam eden nakliyat firmamızdan hizmet alabileceksiniz.

Nakliyat firmamız yazlık taşımacılığında sosyal medya adresleri (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Whatsapp) üzerinden talep alarak ihtiyaçlar doğrultusunda her an yanınızda olmaya devam ediyor. Siz de her açıdan müşterinin beklentilerini dikkate alarak hizmet veren nakliyat şirketimizi arayarak en iyi koşullarda hizmet alabilirsiniz.

Koca bir sene boyunca çalıştınız ve yoruldunuz, ailenizede fazla fakit ayıramadınız. Artık kendinizi izine ayırıp yada yıllık izninizi kullanıp dinlenmek ailenizle vakit geçirmek istiyorsunuz. Yazlığınıza gitmek orda bütün bir yılın stresini yorgunluğunu üstünüzden atmak istiyorsunuz. Bu en doğal hakkınız. Yazlığınız var ve bazı eşyalarınızın yazlığınıza taşınması gerekiyor, bunun içinde hem ekonomik hemde en iyi taşımayı gerçekleştirecek firma arıyorsunuz. Bu aşamada firmamı kalitesi ile sunduğu fiyatın yanında cazip ödeme koşulları ile hep yanınızda. Genelde yazlık eve taşınacak eşyalar, normal yaşamınızı sürdürdüğünüz evinizde bulunan ve artık yenilemeyi düşündüğünüz eşyalarınızdır, ve çok büyük bir eşya yoğunluğu yoktur. Bu tür taşımalar parça eşya taşıma ve parsiyel taşıma bünyesinde sizin gbii eşyası az olan diğer müşterinin eşyaları ile birlikte taşınarak sizin için maddi yük hafifletilir.

Yazlık Taşımacılığı

Yazlık taşımacılığı ‘nda genelde yürütülen tüm hizmetler bir bütün halinde düşünülerek planlama yapılarak gerçekleştirilir. Müşterinin tatilinin zehir olmaması huzurlu bir tatil geçirmesi adına eşyalarının taşınmasında azami hassasiyet gösterilir. Firmamızı tercih edenlerin bizi tercih etmelerinde ki en büyük etken çalışma şeklimiz ve işimize gösterdiğimiz aşırı hassasiyettir.