Sigortalı Taşıma

Taşınma sırasında eşyalarınızın güvende olması çok önemlidir. Eşyalar araca tasinirken, aractan indirilirken ya da yol boyunca hasar alabilir. Rüzgâr, yağmur, kaza gibi etkenlerle evinizi dolduracak tüm malzemeler bir anda yok olabilir ya da değerli eşyalarınız kaybolabilir. Bu tür kötü sürprizlerle karşılaşmamak icin sigortalı taşıma yapan firmaları tercih etmelisiniz. Peki her sigortalı taşıma firmasına güvenilir mi? Hayır! Bunun için köklü bir geçmişi olan, iyi referanslarla anılan, planli ve kaliteli çalışmalar yapan firmalarla görüşmelisiniz. Biz köklü ve deneyimli bir firma olarak tüm bu hizmetleri size eksiksiz olarak sağlıyoruz.

sigortalı taşımacılık
sigortalı taşımacılık

Neler Sigorta Kapsamındadır?

Sigorta süreci eşyalarınızın araca yüklenmesinden itibaren başlar ve eşyalarınızın indirilmesine kadar devam eder. Yani normal şartlarda firmalar, eşyaların paketlenmesi, taşınması aşamasında meydana gelen zararlardan sorumlu değildir. Sadece, taşınanların araçta olduğu zaman zarfında gördüğü zararın tazminini kapsamaktadır. Genelde nakliye şirketlerinin vermiş olduğu sigorta, tam zayi sigortasıdır. Yani araçla birlikte taşınanların tamamen zayi olmasıyla devreye girer. Ek bir ücret ödeyerek sigorta seçeneğini, dar teminata yükseltebilirsiniz; fakat büyük ihtimalle bu da yeterli gelmeyecek. En kapsamlı ve nadiren yapılan sigorta çeşidi ise geniş teminattır. Geniş teminatta eşyaların alınmasından, teslim anına kadar olabilecek tüm hasarlar firma tarafından karsilanir. Bu nedenle sigortalı taşıma poliçesinin mutlaka detaylı olarak okunması, incelenmesi gerekir.

Biz Hangi Sigortayı Yapıyoruz?

Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ile verdiğimiz güven, en büyük sigorta unsurunu oluşturuyor. Firmamız geniş teminatlı sigorta yapıyor. Sizin icin çok özel eşyalar varsa ek sigorta da tarafımızdan yapılmaktadır.