Şehiriçi nakliyat firması olarak biliyoruz ki Günlük hayatımızla ilgili pek çok değişiklik yaşarız. Bazen de yaşadığımız yeri topyekün değiştirmemiz gerekebilir. Bu nedenle evimizi, iş yerimizi hatta fabrika teçhizatımızı taşımamız gerekebilir. Böylesine büyük bir hizmet için profesyonel bir nakliye şirketine ihtiyacımız vardır. Eşyalarımız ve ticari faaliyetlerimiz için kullandığımızın her şeyin ekonomik değeri yüksek olduğu için taşınma işlerinin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

şehiriçi nakliyat
şehiriçi nakliyat

Şehiriçi Nakliyat Firmalarının Hizmet Özellikleri

Alanında uzman bir nakliye firması taşıdığı eşyaların, müşterileri için önemini bilerek hareket eder. Aldığı emanetin bilincinde, teknolojik kolaylıkları yerinde kullanabilen, zamanında ve hızlı hizmet verirken, azami dikkat gösteren şehiriçi nakliyat firmaları sayesinde, sadece merkezi noktalara değil, tüm şehrin en ücra köşesinden, en uç noktasına kadar nakliye hizmeti götürülebilmektedir.

Şehiriçi taşımacılık hizmetlerinde işi başından sıkı tutmakta fayda vardır. Hizmet sözleşmesi güvencesi taahhüt etmeyen, taşıma esnasında yaşanabilecek sorunlara karşı sorumluluk almayan firmalardan uzak durmak, dolandırıcıların yol açabileceği zararların önüne geçmek bakımından önemlidir.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Firmalarının Hizmet Özellikleri

Eşya taşıma işlemi, eşyaların taşıma için uygun hale getirilmesi ile başlar ve varış noktasına sorunsuz bir şekilde teslim edilmesine kadar devam eder. Bu iki süreç arasında verilen hizmetin alanında uzman personel tarafından verilmesi; hem iş salığı ve güvenliği açısından, hem de eşyanın emniyeti açısından önemlidir.

Şehiriçi evden eve nakliyat hizmet talebinde bulunmanız halinde size en uygun zaman aralığı içinde bir iş planı oluşturulur. Oluşturulan iş planı çerçevesinde sevkiyat işlemi gerçekleştirilir. Taşınması zor ve büyük ebatlı eşyaların uygun tekniklerle de montajı yapılarak zarar görmeden nakliyesi sağlanır. Sevkiyat işleminden sonra aynı eşyalar tekrar montajlanarak, müşteriye teslim edilir.

Şehiriçi Evden Eve Nakliye Firmalarının Hizmet Özellikleri

Kırılması ve çizilmesi muhtemel eşyalar köpük destekli kutuların içine konularak, koli bandıyla sabitlenir. Koltuk, kanepe, yatak gibi konfor eşyalarının taşınma esnasında kirlenme ve yırtılma gibi durumlara maruz kalmaması için plastik koruyucu ambalajlarla sarılarak korunması ve bu şekilde taşınması önemlidir.

Elektronik eşyaların uygun kolilerde ve sabit bir şekilde taşınması önemlidir. Bu tip eşyaların üzerine ağırlık bindirilmemelidir ve mümkün olduğunca güvenli şekilde taşınmalıdır. Küçük ve dayanıklılığı zor olan eşyalar, üst kısımlarda istiflenmeli, aralarda kalmamalı ve ezilme ihtimaline karşı korunmalıdır.

Şehiriçi evden eve nakliye hizmetini üstlenen firmanın alanında yetkili olması, araçlarının gerekli taşıma belgelerine sahip olması, taşıdığı eşyalar için hizmet sigortası güvencesi taahhüt etmelidir. Bu sayede hem hizmet verenin hem de hizmet alanın karşılıklı hakları güvence altına alınmış olur.

Şehiriçi Nakliyat Taşımacılık İşlemleri

Şehiriçi nakliyat hizmetleri güncel gelişmeleri müşterileri ile buluşturabilen ve dijital kolaylıkları özümseyebilen bir yapıda olmalıdır. Bu sayede hem daha nitelikli hizmet verir, hem de kendi işlerini daha kontrollü bir şekilde takip edebilir.

İstanbul Şehiriçi nakliye ve taşımacılık hizmetinde maltepe küçükyalı merkezli çalışan firmamız hizmette müşterisine verdiği güvenli ve sorunsuz nakliyat sözünün gereği olarak vede ticari sorunluluklarının bilinci ile planlı bir çalışma yürüterek 30 senedir bölgesinde örnek alınan nakliye firması olmuştur. İstanbul şehiriçi nakliyat ‘ta bugün kalitesi ile verdiği hizmet ile ismi en önde telafuz edilen firmalardan biri olan Osmanoğlu Nakliyat, kurumsal kimliği ilede listede en üstte yer almaktadır.