Niğde Evden Eve Nakliyat

Niğde evden eve nakliyat firmamız Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine hizmet vermektedir. İlimizden ülkemizin herhangi bir iline taşınacak olan insanlarımız için şehirlerarası hizmeti, ilimiz ilçeleri içerisinde ise bütün nakliye hizmetlerini vermekteyiz. Firma olarak ana prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Çalışanlarımızı bu doğrultuda güler yüzlü ve işini iyi yapan insanlar arasından seçmiş bulunmaktayız. Firmamızın geniş ve tecrübeli çalışma ekibi bulunmaktadır. Her bir çalışanımıza nakliye işi için gerekli olan eğitimler verilmiş olup, çalışanlarımızın gerekli sertifikaları mevcuttur. Çalışanlarımızın uzman olmasından dolayı işleriniz profesyonel olarak yapılır. Geniş çalışma ekibi sayesinde ise nakliye süreci oldukça hızlı işler. Filolarımızda birçok araç bulunmaktadır. Bütün araçlarımızın bakımı düzenli yapılmaktadır. Araçlarımızın nakliye işi için gereli düzenlemeleri de yapılmıştır.

niğde evden eve nakliyat

Niğde Nakliyat Nakliye Sürecinde Yapılan İşlemler

Niğde nakliyat firmamızın faaliyette bulunduğu başlıca nakliye işlemlerini ise şu şekilde sıralayabiliriz;

–    Evden eve nakliyat

–    Banka ve fuar nakliyesi

–    Ofis ve büro nakliyesi

–    Villa taşımacılığı

–    İş yeri nakliyesi

–    Antika eşya taşımacılığı

–    Parça eşya taşımacılığı

–    Eşya depolama

Genel olarak bütün nakliye çeşitlerinde benzer yöntemler uygulansa da bazı nakliye çeşitlerinde uygulanan yöntemler bakımından farklılıklar bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için firmamızı ziyaret edebilir ya da iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yukarıda da belirttiğimiz üzere birçok nakliye sürecinde benzer yöntemleri uygulamaktadır. Bazı nakliye çeşitlerinde farklılıklar bulunmaktadır. Öncelikle benzerlikleri açıklayacak olursak şunlardan bahsedebiliriz. Firmamız bütün nakliye çeşitlerinde nakliye işlemi başlamak önce eşyalarınızı sigortalamaktadır. Sigortalama işlemi ekspertiz hizmetinin verilmesi ile başlar. Bu hizmet ile eşyalarınızın değeri belirlenir. Belirlenen değer üzerinden de eşyalarınız sigortalanır.

Niğde Evden Eve Nakliyat

Niğde evden eve nakliyat firmamız antika eşya taşımacılığı, villa taşımacılığı ve banka taşımacılığında farklı yöntemler uygulamaktadır. Diğer işlemlerde ise tamamen benzer yöntemler uygulanır. Bu yöntemleri ise şu şekilde açıklayabiliriz. Sigortalama işlemi sonrasında eşyalarınızın söküm işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra eşyalarınız ambalajlanarak paketlenir. Asansörlü sistem ile dikkatli bir şekilde araca istif edilir. Yeni adresinize götürülereler yerleştirilir. Yerleştirme işlemi öncesinde ise söküm yapılan eşyalarınızın tekrar montajı yapılır. Firma olarak dilediğiniz takdirde ofis, büro ve iş yeri nakliyesi işlemlerinizi mesai saatleri dışında da yapabilmekteyiz. Firmamızı ziyaret etmeniz ve uygun olduğunuz saati belirtmeniz yeterlidir.