Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye konusunda müşterilerine her zaman kusursuz ve sorunsuz hizmet vermeyi amaç edinmiş Kağıthane evden eve nakliyat taşımacılık konusunda eğitimli personeli ve taşınma işlemleri için özel olarak revize edilmiş geniş araç filosuyla uzun yıllardır değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Başlı başına bir stres kaynağı olan evden eve nakliye işlemleri şirketimiz deneyimi ile artık bir stres kaynağı olmaktan çıkıyor. Nakliye kalite standartlarımız, ulaştırma bakanlığından alınmış yetki belgelerimiz, her türlü nakliye ihtiyaçlarınıza uygun araç seçeneklerimiz ile evden evden eve ve ofisten ofise nakliye çözümleri sunmaktayız. Yemek masası, şifonyer ve komidin gibi ev eşyalarınız Kraft tipi havalı kâğıtlar ve oluklu kartonlar ile özenle paketlenir. Tamamen emniyetli bir şekilde sarıldıklarından emin olunduktan sonra evinizden çıkarılarak nakliye aracımıza yüklenir.

kağıthane evden eve nakliyat
kağıthane evden eve nakliyat

Kağıthane Evden Eve Taşımacılık

Beyaz eşyalarınız ise öncelikle dikkatli bir şekilde yetkili Kağıthane evden eve nakliyat personelimiz tarafından demonte edilir, bağlantıları sökülür ve paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Beyaz eşya gurubu son derece hassas malzemelerden oluşmakta olup, deneyimli paketleme elemanlarımız beyaz eşyalarınız en emniyetli bir şekilde paketlemeleri gerçekleşene kadar bu eşyaları evinizden çıkarmaz. Güvenli bir şekilde taşınacağından emin olunduktan sonra beyaz eşyalarınızın da evinizden tahliye işlemleri gerçekleştirilerek evinizin önündeki nakliye aracımıza yüklenir. Elektronik grubu eşyalarınızın ise öncelikle parçalara ayırılabilecek kısımları ayrılmakta sonrasında havalı ambalaj malzemeleri ile sarılarak nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Mobilyalarınızın ise önce demonte işlemleri gerçekleştirilmekte sonrasında da havalı Kraft kâğıtlı naylonlarla sarılarak taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Kağıthane Nakliyat

Evden eve taşınmalarının ve sanayi tipi nakliyelerinin en yoğun olarak yaşandığı bir bölge olan Kağıthane’ de İstanbul’ un bu popüler semtinde nakliye hizmetleri vermekteyiz. Kağıthane evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen firmalardan biri olan şirketimiz geniş ve her talebe uygun nakliye araç filosu, eğitimli uzman taşıma elemanları, günden güne artan müşteri sayısı ile kaliteli nakliye hizmetleri denildiğinde tek adresiniz. Sigortalı olarak yapılan eşya taşımacılığı ile sektörde garantili ve güven dolu taşımacılık faaliyetleri yürütmekteyiz. Çalışmalarımızı yüksek iş disiplini ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak yapmaya devam ediyoruz.