Hizmet politikamız ; Osmanoğlu Nakliyat talep geldiğinde müşterinin eşyalarının güvenli bir şekilde bulunduğu yerden alınıp yeni adresine en ekonomik koşullarla taşınması adına müşterisine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Bu hizmet sayesinde müşterinin eşyasının boyutuna göre personel, ekipman ve araç belirlenir.

evden eve nakliye
evden eve nakliye

Osmanoğlu Nakliyat Hizmet Politikamız

Osmanoğlu evden eve nakliyat olarak hizmet politikamız; Kullanılacak ekipmanlar eşyaların türüne göre özel belirlenir Bugün nakliye ve taşımacılık hizmetinin bı kadar gelişmesinde müşterilerin önerilerini dikkate alan bunları hassas derecede hizmetine yansıtan firmalar ve bu firmaları örnek alan firmaların etkisi büyüktür. Tüm Nakliye hizmetlerimizde müşteriye sunulan ücretsiz ambalajlama, monte ve demonte işlemleri sizlerin eşyalarını gelişigüzel paketlenip hasar almasının önüne geçmektedir.

Dikkatlice Her Ayrıntıya Önem Vererek Hazırlanmış Taşınma Planı

Taşıma sırasında ekiplerimiz çok dikkat etmekte çarpma ve düşürme gibi riskleri önceden tespit edip önlem almaktadır. Gene de oluşabilecek her türlü aksaklıkların telafisini maddi kaybın olmamasını sigortalı taşımacılıkla garanti altına almıştır. Taşımacılık ustalık vasfına sahip ve taşıma konusunda gerekli tüm bilgilere ve tecrübeye sahip bir ekiple güzel ve seri bir şekilde sonuca ulaşacağından firmamız bu ayrıntıya her zaman öncelik vermiştir.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Kaliteli Taşıma Tek Hizmet Politikamız

Her Nakliye firması müşterisine aslında iyi hizmet sunmak onları güvenini kazanıp edineceği bu güveni referans kabul ederek çalışma portföyünü oluşturmaktadır. Ama zamanla her hizmet sektöründe olduğu gibi nakliyat hizmet sektöründe de olumsuzluklar meydana gelmektedir. Özellikle artan firma sayısı ve bu firmaların yasal olarak değil merdivenaltı çalışan firmalar olması, müşterilerinde yaşadığı mağduriyet sektörümüzü kötü etkilemiştir.

Firma olarak Hizmet politikamız ve amacımız sizden geldiği andan itibaren talebin en iyi şekilde karşılanması adına gerekli tüm planlamayı yapıp memnuniyetinizi kazanmaktır. Bu sayede sektörümüze katkıda bulunmaktır.