Belgelerimiz ; Osmanoğlu Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm hizmetlerimizi kurumsal çizgimizle profesyonel ve modern nakliye çözümlerini uygulayarak devam ettiriyoruz. Firmamız gerekli tüm izin belgelerine sahip olup galeri sayfamızdan görebilirsiniz. K3- Belgesi, Teşekkür Belgesi, ODY, UDY gibi birçok belgeye sahip olan firmamız resmi statü ile faaileytlerini yürütmektedir.

ofis taşımacılığı
ofis taşımacılığı

Osmanoğlu Nakliyat Belgelerimiz

Firmamız Osmanoğlu Nakliyat kurumsal bir çizgide hizmet verdiğinin müşteri tarafından anlaşılması adına sizlere gerekli yetki belgelerinin belgelerimiz ‘in ve izinlerinin bilgisi adına bu sayfayı yayınlamaya karar vermiş, bu sayede müşterinin seçim aşşamasında karafının karışmasına sürcemede kalmasına maini olmuştur.

Sizlerde eşyalarınızın ve huzurunuzun teminatı için alacağınız hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulması adına kurumsal bir firma ile çalışmanız doğru olacaktır.

Yetki Belgeleri Dahilinde Profesyonel Taşıma

İstanbul nakliyat firması olarak bu alanda birçok başarılı hizmette pay sahibi olan firmamız gerçekleştirdiği tüm hizmetlerde büyük bir özeverili çalışma, eşyada değer, müşteriye saygı çerçevesinde hareket etmiştir. Beli zaman dilimlerinde kendisini yenileyerek artan nakliye taleplerine cevap vermeye çalışan firmamız araç sayısında personel sayısında artışa gitmiş, bugün sadece istanbul değil tüm Türkiyeye şubeler aracılığı ile Şehirler arası nakliyat hizmeti sunmayı başarmıştır.