Araçlarımız; Osmanoğlu Nakliyat evden eve nakliyat olarak evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık, depolama, şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat olarak müşteriden gelen tüm taleplerin karşılanması adına firma olarak büyümeye gitmiş, ekip, ekipman ve araçlar alımı ile de sektörde kalıcı ve kurumsal bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Osmanoğlu Nakliyat Araçlarımız

1+1, 2+1, 3+1 ve geniş aracı ile gelen taleplerin eşyanın tümünü alabilecek şekilde müşterisine ekonomik ve cazip fiyat sunan firmamızın tüm araçları nakliye için en uygun hale getirilmiş kasa aksanları dekore edilmiştir. Araçlarımız tüm belgelere sahip olması ve sürekli bakımlarının yapılması firma olarak bizleri diğer firmalardan üstün kılmıştır.

Araçlarımızı Kullanan şöförlerimiz, şehiriçi ve şehirlerarası Nakliyat, nakliye ve taşımacılık hizmetinde uzun yıllardır İstanbul Ve Türkiye Genelinde 81 ilde hizmet vermiş tecrübeli ve deneyimli şöförlerimizdir.

Geniş Araç Filomuzla Her Taşıma Talebinizde Yanınızdayız

1+1, 2+1 Gibi Dairelerinizin Küçük Araçlarımızla Ekonomik Fiyatla Taşınmasınız Sağlıyoruz. İstanbul şehiriçi nakliye ve taşımacılığında son model araçlarla Sizlere Kaliteli Hizmet veriyoruz. Nakliye Hizmeti İçin Kullandığımız Tüm araçların ın Kasa İçi Aksanı Ve Ekipmanları Eksiksizdir. Şehirlerarası Nakliyat Hizmetlerinde 36 Yıllık deneyim ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz.

osmanoğlu nakliyat
osmanoğlu nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetlerinde taşınacak eşyanın güvenliği için taşıma yapacak araç çok önemlidir. Araçlarımızın Yıllık Bakımları Sürekli Takip edilip Yapılmakta kaskosu Her Yıl Yenilenmektedir. Tüm Araçlarımızda Takip sistemi Bulunmakta eşyalarınızın güvenli taşınması sağlanmaktadır. Tüm Araçlarımız gerekli teki belgelerine sahip şöförlerimiz de alanında uzman deneyimli şöförleridir.

Osmanoğlu Evden Eve Nakliyat: Tecrübe, Güven, İtinalı Ve Ambalajlı Taşımacılık

Osmanoğlu Evden Eve Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bugüne asla müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlama, iş ahlakını daim kılıp, bunu personele de aşılayıp, gerçekleştirilen nakliye hizmetlerinde kalite çıtasını bir adım yukarı taşıyarak hizmet politikamızı sizlerin taktirine sunduk.

Sağlıklı bir hizmet almak, eşyaları güvenli bir şekilde uygun fiyat garantisi ile taşıtmak için müşterilerin her zaman tercihleri doğru olmayabilir. Ne odluğu belli olmayan sözde nakliye firmaları ile biraz daha ucuza kaçan müşteriler hizmet sonrası maddi kayıpların çok daha fazla olması yanında manevi kayıpları da artmıştır. İşte bu tür firmaların sektöre verdiği zararın önüne geçmek, bu tür firmalara karşı büyük bir mücadeleye girip müşteriyi bilgilendirmek asıl hizmet politikamızın başında gelmektedir.