Veliefendi Evden eve nakliyat İstanbul ilinin en firmalarından olup, müşteri memnuniyetine önem verilişimiz ile bilinip tercih edilen nakliyat firmalarından biriyiz. İstanbul ili içerisinde yer alan tüm bölgeler dahilin de Veliefendi nakliyat hizmetimiz mevcuttur. Büyük şehir de ev taşıması zor gelir insanlara. Biz ise sizlere en güvenilir, en temiz ve en kolay yöntemi sunuyoruz.

veliefendi evden eve nakliyat
veliefendi evden eve nakliyat

Veliefendi Evden Eve Nakliyat Firmaları

Profesyonel ekibimiz ile sizlerin değerlerine değer vererek, güvenliğinizi önemseyerek taşınmak istediğiniz yerden , taşınmak istediğiniz yere gün içinde tertemiz ve eşyalarınız hiç bir zarar görmeksizin teslim etmeyi amaçlıyoruz. Böylelikle siz müşterilerimizin memnuniyeti bizleri memnun ederek, amaçladığımız asıl güveninizi kazanmış oluyoruz.

Veliefendi evden eve nakliyat oluşumuz gibi, istanbul ilinin bir çok ilçesinden başka bir ilçesine de nakliyat yapabilir veyahut ofisinizi dahil taşıyabiliriz. Hepimizin gözünde taşınma işi zahmetlidir. Biz sizler için bu zor anları kolaylaştırmak üzere elimizden gelen tüm iyi çalışmalarımızı sizlere sunmaktayız. Mutfak ve özel eşyalar hariç tüm eşyalarınızı paketlemekte, taşımakta ve yerleştirmekte en iyisini tercih ederek çalışıyoruz. Tüm eşyalarınızı balonlu naylon ile paketleyerek kırılma olasılığını en aza indirgiyor, tüm eşyalarınız için sigorta yapıyoruz.

Veliefendi Nakliyat Ev Ofis Taşımacılığı

Veliefendi nakliyat Paketleme sırasında en iyi ambalajı tercih ederek haznesi geniş uygun depolama araçlarına son model asansör sistemimiz ile indirilip yola yani taşınmaya uygun yerleştirerek yerleşkelere götürülmektedir. Böylelikle sunmuş olduğumuz hizmetimiz de güvenceye önem veriyor, kaliteli bir hizmet sunmayı gözetiyoruz. Hizmetlerimizi sizlere sunduğumuz sırada gözettiğimiz hususlar şu şekildedir;

Firmamızın bünyesinde k3 tip sertifika ile çalışılmakta ve nakliyat ve taşımacılık prosedürüne göre hareket etmekteyiz. En iyi firmalardan biri olarak size sunduğumuz hizmetimizi kesinlikle yasal sözleşmeler ile kağıt üzerinde gerçekleştirmekteyiz.

ambalajlama
ambalajlama

Veliefendi Evden Eve Nakliyat Şirketi

Sözleşmenin imzalanması halinde sizlere fiyat portresi çıkartılır. Bu fiyat portresi toplam oda sayısı, nakliyat aracına alacağımız yükün yaklaşık değer ağırlığı ve kat edilecek yol mesafesi gibi kriterlerden oluşur. Siz değerli müşterilerimiz ile bu fiyat doğrultusunda anlaştığımız zaman sözleşmeleri yapıp  sizden gün belirtilmesi istenilir. Belirteceğiniz gün içerisinde gelip nakliye işlemine başlamaktayız.

İsteğiniz doğrultusunda eşyalarınızın kaza anında maliyetini karşılamak için, eşyalarınıza Sigorta  opsiyonu da gerçekleştirmekteyiz. Taşımalarımız nakliyat asansörü ile birlikte yapılmaktadır. Hizmetlerimizi firmamızın sunmuş olduğu prosedür dahilinde profesyonel arkadaşlarımız tarafından yürütülmektedir. İstanbul ‘un bütün ilçelerine olduğu gibi Veliefendi evden eve nakliyat hizmetimiz için de bu geçerlidir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir