Zincirlikuyu evden eve nakliyat İstanbul’da yüksek katlı plazaların yer aldığı merkezlerden biri olan Zincirrlikuyu da hizmet vermektedir. Bölge genel olarak iş yerlerinden ve yüksek binalardan oluşmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen çalışmalar bu ihtiyaçların tamamını gidermeye yöneliktir. Gerekli araç gereç ve nakliye malzemeleri tam teşekküllü şekilde firmamızda yer almaktadır.

zincirlikuyu evden eve nakliyat

Zincirlikuyu Nakliyat Ev Ofis Taşımacılığı

Ofis ve iş yerleri taşıma konusunda yılların deneyimine sahip olan firmamız kaliteli hizmet sunmaktadır. İş yeri taşımada hız en önemli konular arasında yer alır. Ofiste yer alan işlerin aksamaması açısından bu konu hızla halledilmelidir. Aynı şekilde yeni adreste yapılacak olan yerleşme çalışmaları da hızlı şekilde tamamlanmalıdır.

İş yerlerinde yer alan evrak ve dosya için özel bir taşıma planı oluşturulmaktadır. Zincirlikuyu evden eve nakliyat tarafından yapılan ilk plana göre ofis elemanlarından yardım alınmaktadır. Bu esnada gerekli sınıflama için ofis çalışanları dosya ayrımı yapaktadır. Yapılan çalışmada dosyaların kopyalı şekilde taşınması için yardım alınabilir. Aynı şekilde özel olarak belirlenen dosyalar toz dahi almayan ambalaj ile kaplanır.

Ofislerde yer alan her dosya için özel hizmet verilmektedir. Bunun yanı sıra taşınma öncesinde randevu ile ekspertiz hizmeti verilmektedir. Bu hizmet ücretsiz şekilde alınmaktadır. Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca alınacak olan hizmetler ile gerekli ihtiyaçlarınız giderilmektedir. Taşınma için verilen saatte çalışmalara başlanmaktadır. Yapılan her işte olduğu gibi nakliyede de verilen sözlere uymak güven açısından önemlidir.

Zincirlikuyu Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Yüksek katlı binalarda taşıma hizmeti vermek profesyonellik istemektedir. Yüksek binalarda yer alan büyük eşyalar için mutlaka asansör kullanılmalıdır. Asansörlü taşıma ile modern bir taşıma eşyaların zarar görmesine engel olacaktır. Bu konuda Zincirlikuyu evden eve nakliyat vinç ile dahi taşıma yapmaktadır. Yapılacak işlemlerde asansörler binanın girişine kadar kurulabilir.

  • Zincirlikuyu asansörlü evden eve nakliye
  • Zincirlikuyu eşya depolama
  • Zincirlikuyu ofis taşıma
  • Zincirlikuyu parça eşya taşıma
  • Zincirlikuyu şehiriçi nakliyat
  • Zincirlikuyu şehirler arası nakliyat

ambalajlama

Gün geçtikçe taşınma işlemleri de kolay bir hal almaktadır. Eşyaların yüksek katlardan indirilmesi ve zarar görmemesi yeni teknolojinin getirileridir. Tüm teknoloji ekipmanları kurularak gerçekleştirilen Taşınma hız açısından da avantaj sağlar. Böylece kısa sürede taşınma gerçekleşir ve işlere ara vermeden devam edilir. Hatta bu teknoloji sayesinde aynı gün içinde dahi işlemler son bulabilir.

Zincirlikuyu Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul’un en kalabalık ve metropolün en merkezi lokasyonlarından birisi olan Zincirlikuyu başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız kurulduğu günden bu yana sektörün aranan firmalarından birisidir. Nakliyat hizmetleri kapsamında yer alan tüm işlemleri büyük bir titizlikle ve özenle yerine getiren firmamız en zor anlarınız olan taşınma anlarında yanınızda.

Ev taşımak için Zincirlikuyu evden eve nakliyat yapan firmalara ulaşmak insanlar için bir zorunluluk olmaktadır. Hem işi ehline bırakmak istemeleri hem de yoğun bir hayatın içerisinde işleri kolaylıkla yapabilmeleri için nakliye firmalarını tercih etmektedirler. Günden güne gelişen teknoloji ile birlikte evden eve nakliye yapan firmaların artmasıyla insanların önünde tercih yapabilecekleri seçenekler de artış göstermektedir. Bu durumda nakliyat firmalarının kendilerini rakip gördükleri firmalar arasından sıyrılıp farklarını ortaya koymaları gerekmektedir.

Zincirlikuyu Nakliyat Hizmeti Kapsamında Sunduğumuz Hizmetler

Zincirlikuyu evden eve nakliyat olarak vermiş olduğumuz hizmetler yalnızca eşyalarınızın bir yerden başka bir noktaya nakledilmesi değildir. Bunun yanı sıra taşınacak eşyalarınıza ilişkin birçok hazırlık sürecini de yerine getiren ekibimizin vermiş olduğu hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti: Bu hizmetimizle ekspertizimiz taşınma öncesinde evinize gelerek eşyalarınız için gerekli ambalaj ve paketleme malzemelerini, eşyalarınızın tonajına uygun olacak olan aracın belirlenmesi gibi unsurları planlar.
  • Eşyaların paketlenmesi: Taşınma günü adresinize gelen ekibimiz öncelikle eşyalarınızı sınıflandırarak belirli bir sistematikle ambalajlama ve paketleme aşamasına geçmektedir. Beyaz eşyalarınız, mutfak eşyalarınız ve diğer ev eşyalarınız uygun olan ambalajlama materyalleri ile özenle paketlenir.
  • Marangozluk Hizmeti: Ekibimizde yer alan marangozumuz sökülebilecek tüm mobilyalarınızı sökerek ayrı ayrı ambalajlar. Ve taşınma esnasında herhangi bir zarar görmesini engelleyerek taşınmaya hazır hale getirir. Taşınma sonrasında yeniden yeni adresinizde sizin belirlemiş olduğunuz alanlara kurulumunu yaparak yerleştirir.
  • Beyaz eşyalar: Beyaz eşyalarınız güvenli bir şekilde sökülüp paketlendikten sonra yeni adresinizde yeniden kurulumları gerçekleştirilir.
osmanoğlu naklitar
osmanoğlu nakliyat
Zincirlikuyu Evden Eve Nakliye Araç Güvenliği

Zincirlikuyu evden eve nakliyat taşınma esnasında mutlaka eşyalarınızın tonajına uygun bir aracımız kullanılır. Araçlarımızın tamamında eşyalarınızın zarar görmemesi için iç dizaynlarında gerekli düzenlemeler yapılır. Tüm araçlarımız kapalı çelik kasa olup iç dizaynları taşımacılık standartlarına uygun olarak düzenlenmiştir. Ayrıca gerekli tüm periyodik bakımları düzenli olarak gerçekleştirilen araç filomuzdaki tüm araçların kasko ve sigortaları da mevcuttur.

Zincirlikuyu Evden Eve Taşıma Ekonomik Hizmet

Zincirlikuyu evden eve taşıma olarak vermiş olduğumuz tüm nakliyat hizmetleri alanında profesyonel ve deneyimli kişiler tarafından yürütülmektedir. Hizmetlerimizde kalite, güvenlik ve profesyonellik kadar ekonomik olması da önemli bir ayrıcalıktır. Siz de en ekonomik fiyatlarla en profesyonel ve kaliteli nakliyat hizmetlerine ulaşabilmek için Zincirlikuyu evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.  

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir