Ziyagökalp evden eve nakliyat başlıklı İstanbul’un tüm ilçe ve mahallerine hizmet sunmakta müşterilerin yanında olmaya sözü olan firmamız kurulmuş olduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle de oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.

ziyagökalp evden eve nakliyat

Müşterilerimiz için eşyalarının güvenli bir şekilde paketlenmesini, ambalajlanmasını ve taşınmasını sağlayan firmamız en kaliteli ve en profesyonel taşımacılık hizmetini sunmaktadır.  Herşeyden önce bize ulaşan müşterilerin bizi tercih etmelerindeki başlıca sebep olan güven taahhütünü gerçekleştiriyoruz.

Ziyagökalp Evden Eve Nakliyat İle Profesyonel Paketleme

Ziyagökalp evden eve nakliyat müşteri hizmetlerini arayarak randevu aldıktan kısa bir süre sonra ücretsiz olarak ekspertizlerimiz adresinize gelerek taşınma sürecinde ihtiyacınız olan unsurları belirler. Bu aşamada eşyalarınızın tonajına uygun olan araç, gerekli paketleme malzemeleri ve gerekli ekip sayısı belirlenir. Bunun ardından belirlenen gün ve saatte adresinize ulaşan ekibimiz eşyalarınızı sınıflandırarak mahiyetine göre paketleme işlemine başlarlar.

  • Ziyagökalp eşya nakliyesi
  • Ziyagökalp asansörlü nakliye
  • Ziyagökalp eşya depolama
  • Ziyagökalp ofis taşıma
  • Ziyagökalp parça eşya taşıma
  • Ziyagökalp şehiriçi nakliyat
  • Ziyagökalp şehirler arası taşımacılık

Bu aşama ekibimizin en çok önem verdiği aşamalardan birisidir. Çünkü güvenli ve profesyonel bir paketleme ile eşyalarınız hasar almadan taşınabilecektir. Bunun için de özellikle hassas eşyalarınız ve mobilyalarınız pat pat adı verilen ambalaj malzemeleri ile kaplanarak tüm çarpmalara karşı özenle korunur.

araçlar
araçlar

Ziyagökalp Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Avangart mobilyalarınız içinse havalı, korumalı ambalaj malzemeleri kullanılarak mobilyalarınızın herhangi bir zarara karşı korunmaları sağlanır. Firmamız ile irtibata geçtikten sonra firmamız yetkilileri evinizi ve eşyalarınızı görerek sizlere en uygun evden eve  nakliye sistemini önerir. Daha sonra bu öneri karşısında sizlerin istediği gün firma personelimiz evinize gelerek nakliyeye başlar.

Evinizde bulunan tüm eşyaları özel olarak toplayan personelimiz daha sonra bu ürünleri özel araçlarımıza yükler. En son olarak bu eşyalarınızı yeni evinize getiren personelimiz bu eşyaları tek tek evinize çıkarır. Üstelik tüm bu hizmetleri sizlere en uygun Ziyagökalp evden eve nakliyat nakliye fiyatları ile sunuyoruz.

Ziyagökalp Evden Eve Nakliyat Firmaları Kalite Ve Güvenin Adı

Sektörde her zaman öncülüklere yer veren Ziyagökalp evden eve nakliyat firmaları arasında farkını her zaman ortaya koyan firmamız içerisinde sizlerde kalite ve güvenin tadına varacaksın. Sizlerde eşya taşıma konusunda bir bilene danışmak istiyorsanız bizleri aramanız yeterlidir.

Ziyagökalp evden eve nakliye olarak özellikle yüksek katlı binalarda yürütülecek olan faaliyetlerimizde eşyalarınız için en güvenli yöntem olan asansörlü nakliye hizmeti vermekteyiz. Bu sayede eşyalarınız dar ve sıkışık koridorlarda zarar görmeden onlarca kat yukarıdaki dairelere güvenle taşınabilmektedir.

Ziyagökalp Evden Eve Nakliyat Şirketleri

İstanbul’da nakliye ücreti belirlemek İstanbul genelinde evden eve kaliteli transfer yapmak kadar önemlidir. Kaliteli ulaşım hayati öneme sahiptir. Eşyalarını nasıl sağlıklı şekilde taşıyabilirsiniz? Sigortalı hizmet ile eşyalarınızı nasıl taşıyabilirsiniz? Tüm bunları özel bir şekilde sunmak için Ziyagökalp evden eve nakliyat şirketleri olarak hem çalışıyor hem de en iyi fiyatı veriyoruz. İstanbul’da evden eve teslimat için ödeme şirketimizin politikalarına uygun olarak yapılmaktadır. Şirketimiz sizin için en sağlıklı fiyat yelpazesini sunmaktadır. Evinizi en sağlıklı şekilde taşımak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
Ziyagökalp Evden Eve Nakliyat Nakliye Aşamasında Yapılanlar

Ziyagölap evden eve nakliyat eşyaların paketleme ve sarılma aşamaları bittikten sonra taşıma aşaması da bir o kadar önemlidir. Eşyaları kaldırırken ve indirirken oldukça yavaş olmak gerekmektedir. Nakliye sırasında kişi sayısı da önemlidir. Bir eşyayı kaç kişi kaldırırsa ağırlığı o kadar kişiye paylaştırılacağı için kaldırma ya da indirme durumlarında oldukça önem taşımaktadır.

Nakliyede eğer asansörlü taşıma kullanıyorsa genelde evin balkonundan taşıma yapılmaktadır. Böylece dar kapılardan ya da binanın merdiven boşluğundan büyük eşyaları geçirmek zorunda kalınmamaktadır. Ayrıca bu durum eşyaların taşınma süresini de kısaltmaktadır.

Ziyagökalp Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bir Ziyagökalp evden eve nakliyat firmasının fiziki varlığı aynı zamanda internet üzerinde de kendini gösterirse müşterilerin o firmayı bulması o oranda kolaylaşmaktadır. Başarılı ve özgün bir web sitesine sahip nakliyat firmaları pek çok müşteriyi kendine çekebilmektedir. Ayrıca bu internet sitesinde yer alan nakliyat şirketine dair prosedürler, çalışma ilkeleri, sertifika gibi çeşitli bilgilendirmelerle müşteri ilgisini çekmek daha da mümkün hale gelmektedir.

Ayrıca Ziyagökalp evden eve nakliyat şirketlerinde görev alan ekipteki insanların tecrübesi de önemli bir paya sahiptir. Montaj ve yerleştirme işinde usta olan ekiple çalışan nakliye firmalarının tercih edilmeleri daha kolay olmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir